ایران فلاشینگ، مجری تخصصی فلاشینگ نما و پوشش‌های فلزی ساختمان
ایران فلاشینگ
IRAN
wave
4.2/5 - (4 امتیاز)

اجــرا و تولید
فـلاشینگ
فــلــــــــزی

منت خدای عَزّوجَل را که همواره ما را در خدمت رسانی به بندگان خود توفیق داده است.

شرکت ایران فلاشینگ با عنایت خداوند متعال و همت کارکنان در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در صنعت ساختمانی، در زمینه نمایه‌سازی ساختمان (فلاشینگ) آغاز نموده است.

 

شعار ما: ارائه خدمات مطلوب با مناسب‌ترین قیمت.

 

خدمت‌رسانی به شما هموطنان توفیقی است که خداوند بزرگ و تعالی به ما عطا فرموده است و ما در تلاشیم تا وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهیم. در این راستا تلاش ما این است که بتوانیم دانش و مهارت خود را در ارائه خدمات صنعتی و ساختمانی توسعه بخشیده تا موجبات رضایت مشتریان خود را فراهم آوریم.

 

شرکت ایران فلاشینگ با بهره گیری از دانش، مهارت و تجربه چندین ساله خود اکنون در امور اجرای فلاشینگ، اجرای نمای ساختمان، اجرای دودکش و موتورخانه، اجرای نمای ورقی، لوور و کلاهک پرره‌ای، اجرای پله‌های ورقی، کانال سازی صنعتی و ساختمانی و دیگر موارد مرتبط، در حال فعالیت  و خدمات‌رسانی به شما هموطنان عزیز می‌باشد.

 

آنچه در شرکت ایران فلاشینگ سبب دستیابی ما به موفقیت شده است، هدف قرار دادن نیازهای مشتریان و تلاش برای تامین خواسته‌ها و جلب رضایت آن‌ها بوده است.

 

شرکت ایران فلاشینگ با بهره‌گیری از کارکنان مجرب و متخصص و تجهیزات بروز دنیا، موفق به سرانجام رساندن پروژه‌های کوچک و بزرگ بسیاری در سراسر کشور شده است. هدف ما در ایران فلاشینگ تنها ارائه خدمات نیست، بلکه همواره تلاش بر آن داریم تا بتوانبم ارزش‌های تازه‌ای را خلق نماییم.

ارائه پشتیبانی و مشاوره رایگان از جمله خدمات ایران فلاشینگ است که مسیر موفقبت در پروژه را هموار می‌سازد. در شرکت ایران فلاشینگ تیمی مجرب ار مشاوران و مهندسان فراهم آمده است تا شما را در طی کردن پله‌های موفقیت همراهی نمایند.

 

ما در مجموعه ایران فلاشینگ هر سال، فعالیت‌های خود را مورد ارزیابی و بررسی قرار داده؛ با اشتباهات، با تجربه‌تر و با موفقیت‌ها، امیدوارتر و استوارتر قدم برمی‌داریم.

امیدواریم در این راه ثابت قدم بوده و همچون گذشته بتوانیم خدمات ارزنده و متفاوتی را به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم.

 

برای دریافت مشاوره رایگان و برقراری ارتباط با کارشناسان و مهندسان ایران فلاشینگ به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و سوالات خود را با کارشناسان حرفه‌ای ما در میان بگذارید.

همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

برخی از
مشتریان
مراحل ثبت سفارش
جدیدترین اخبار و مقالات تخصصی در حوزه اینترنت

سوالات متداول